Pasitikėjimo savimi formulė

„MATH Scientific“ produktus kuria tarptautinė mokslininkų komanda, kuri tiria ir vysto moksliškai pagrįstus odos priežiūros sprendimus. Mūsų filosofija remiasi trimis pagrindinėmis vertybėmis: mokslu, minimalizmu bei draugiškumu aplinkai. Mes tikime, kad paprasta ir kryptinga odos priežiūros rutina gali sugrąžinti odą į biologinę komforto zoną ir atstatyti jos natūralų balansą. Atraskite „MATH Scientific“ produktus ir leiskite mums pristatyti mokslines inovacijas iš mūsų laboratorijos į jūsų kosmetikos lentyną.

Mokslas

– „MATH Scientific“ produktai yra tarptautinės mokslininkų komandos darbo rezultatas. Šie mokslininkai ne tik kuria naujas formules, tačiau ir vykdo mokslinius tyrimus, siekdami atrasti ir panaudoti naujus kosmetinius ingredientus.

– Pagrindiniai mūsų mokslininkai ugdo studentus, suteikdami jiems galimybę prisijungti prie „MATH Scientific“ projektų ir rašyti savo bakalauro ir magistro darbus apie mūsų kartu atliekamus tyrimus.

– Mūsų produktai yra vystomi moderniausiose universitetinėse laboratorijose, naudojantis pažangiausia ir inovatyviausia įranga ir aukščiausios kokybės žaliavomis.

Minimalizmas

– Mes kuriame minimalistines formules, praturtintas itin kruopščiai parinktomis ir apskaičiuotomis ingredientų kombinacijomis ir koncentracijomis.

– Kodėl mūsų ingredientų sąrašai tokie trumpi? Nes mūsų tikslas nėra kurti „visko po truputį“ kokteilius. Mes kuriame efektyvias funkcionalizuotas formules, kuriose ryškiausiai dominuoja vienas ar du pagrindiniai ingredientai, tam, kad suteiktume jiems galimybę kovoti su konkrečiomis odos problemomis visu pajėgumu.

– Minimalizmas taip pat slypi ir mūsų pakuotėse. Skandinaviško dizaino „MATH Scientific“ buteliukai ir tūbelės yra itin lengvai perdirbami. Mūsų produktai ne tik stilingai atrodo jūsų lentynose, tačiau ir padeda jums būti sąmoningu ir aplinkai draugišku vartotoju.

– Mes siekiame pašalinti triukšmą ir perteklių ir palikti vietos atradimams ir pasitikėjimui savimi.

Etika ir tvarumas

– Mūsų serumų ir prausiklių buteliukai yra pilnai perdirbami.

– Mūsų kremų tūbelės yra pagamintos iš perdirbto plastiko.

– Popierinės „MATH Scientific“ produktų pakuotės yra pilnai perdirbamos ir pagamintos iš 100% atsinaujinančių medžiagų.

– Mes esame Koralinių rifų aljanso partneriai ir skiriame lėšas koralinių rifų apsaugai bei tyrimams.

– Mes teikiame vartotojams naudingą informaciją apie tvarumą ir draugiškumą aplinkai ir būdus sumažinti savo ekologinį pėdsaką.

– Mes rūpinamės fizine ir psichologine savo darbuotojų sveikata. Mūsų įmonė yra niekas be mūsų komandos. Netikime verslo modeliu, kuriame sėkmė pasiekiama sveikatos ir savijautos sąskaita. Tikime balansu ir pradedame nuo savęs.

Priemonės veido odai

Mokslu pagrįstos formulės jūsų kosmetikos lentynai.

Kosmetika

Inovatyvios ir odai draugiškos kosmetikos priemonės.

Maisto papildai

Pažangios formulės suteikiančios 360° sinergiją.